قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی-قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی-Desktop home water purifier price

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی

امروزه دستگاه های تصفیه آب خانگی در انواع برندها و مدل های گوناگون طراحی تولید می شوند، به طوری که هر یک با قابلیت های مختلف دارای کاربردهای متنوعی بوده و کاربران براساس نیاز خود می توانند از انواع این دستگاه ها در خصوص تامین آب سالم و بهداشتی مورد نیاز خود بهره مند شوند. تمامی دستگاه های تصفیه آب خانگی به منظور تامین آب بهداشتی و آشامیدنی اعضای خانواده مورد استفاده قرار می گیرند و در واقع کاربرد اصلی این ابزار تهیه آب سالم و بهداشتی کاربران در حجم های گوناگون می باشند.

دستگاه های تصفیه آب خانگی همواره در ابعاد و اندازه های گوناگون طراحی و تولید می شوند تا نیاز کاربران را بر طرف نمایند. در واقع با توجه به حجم مصرفی آب مورد نیاز خانوارها همواره می توان از دستگاهی استفاده نمود که می تواند در مدت کوتاهی حجم قابل توجهی از آب سالم و بهداشتی مورد نیاز اعضای خانواده را تامین نماید. بر این اساس می توان گفت که با توجه به حجم مصرفی آب مورد نیاز خانوارها، افراد همواره می توانند از دستگاه های تصفیه آب خانگی متنوعی استفاده کنند.

دستگاه های تصفیه آب خانگی امروزه به دو دسته کلی و مهم دسته بندی می شوند. دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی و دستگاه تصفیه آب خانگی زیر سینکی دو مدل اصلی و مهم دستگاه های خانگی می باشند که افراد بسته به نیاز خود می توانند از هر یک این دستگاه ها در تهیه آب آشامیدنی و آب مصرفی مورد نیاز خود استفاده نمایند.

دستگاه تصفیه آب رومیزی یکی از مدل های جدید و پرکاربرد در صنعت تصفیه می باشد که اغلب خانوارها تمایل دارد از این دستگاه در منازل خود استفاده نمایند. در واقع مزایای فوق العاده و قیمت های مقرون به صرفه این دستگاه موجب شده تا افراد بیشتر از این دستگاه ها در تصفیه آب آشامیدنی منزل خود بهره مند شوند.

اکنون با توجه به مزایای فوق العاده و کاربردهای روز افزون دستگاه های تصفیه آب خانگی رومیزی در صنعت تصفیه آب، در ادامه مقاله قصد داریم با معرفی این دستگاه و مزایای کاربردی استفاده از آن شما را با این تکنولوژی جدید و پر طرفدار آشنا نماییم.

معرفی دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی

دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی از جمله مدل های متنوع دستگاه های تصفیه آب خانگی است که امروزه در اغلب منازل مورد استفاده خانوارها قرار گرفته اند. دستگاه های رومیزی به لحاظ کاربردی مشابه با دستگاه های زیرسینکی طراحی شده اند و عملکردی شبیه به هم دارند، با این تفاوت که دستگاه های رومیزی به لحاظ جا به جایی، قابل حمل بوده و شما در صورت نقل مکان به هر نقطه از دنیا، می توانید به راحتی این دستگاه را با خود ببرید و در منزل جدید خود نصب و استفاده نمایید.

دستگاه های تصفیه آب رومیزی به راحتی روی میز یا دیوار نصب شده و توانایی تصفیه 15 لیتر آب در ساعات را دارند، بنابراین با استفاده از این دستگاه دیگر لازم نیست نگران حجم آب مصرفی مورد نیاز خود در طول روز باشید، چرا که به راحتی می توانید این دستگاه را در آشپزخانه یا هر نقطه از منزل خود نصب نموده و آب مصرفی مورد نیاز خود بدین طریق تصفیه و تهیه نمایید.

دستگاه های تصفیه آب خانگی رومیزی همواره در انواع برندها، با قابلیت های متنوع و در قیمت های مختلف به بازار عرضه می شوند. کاربران می توانند براساس نیاز خود از انواع مدل های رومیزی در تامین آب مصرفی مورد نیاز اعضای خانواده خود استفاده نمایند؛ اما با وجود قیمت های متنوع در بازار ممکن است افراد دچار سردرگمی شده و نتوانند به درستی انتخاب کنند.

بنابراین بررسی یک سری نکات و توجه به آن ها در زمان خرید می تواند تمام ابهامات موجود در زمان خرید دستگاه های گران قیمت و ارزان قیمت را رفع نموده و در نهایت در یک خرید باکیفیت، درست و مقرون به صرفه به شما کمک نمایند. بدین منظور در ادامه برای آشنایی شما با نکات و راهنمایی های لازم در زمان خرید انواع دستگاه های تصفیه آب به ذکر این نکات می پردازیم.

نکات مهم در زمان خرید دستگاه های تصفیه آب خانگی رومیزی

همانطور که اشاره شد دستگاه های تصفیه آب خانگی رومیزی همواره در قیمت های مختلفی به بازار عرضه می شوند و این موضوع می تواند برای خریداران بسیار چالش برانگیز باشد. بنابراین شناخت عوامل موثر در قیمت دستگاه های تصفیه و علل تفاوت های قیمتی در بازارهای فروش، شاید بتواند به شما در داشتن یک خرید مقرون به صرفه کمک نمایند.

بدین ترتیب در ادامه با بررسی نکات مهم در زمان خرید دستگاه های تصفیه خانگی رومیزی، به علل تفاوت های قیمتی این دستگاه ها در بازار می پردازیم:

  • بررسی فیلترهای به کار رفته در ساختار دستگاه های تصفیه آب خانگی رومیزی:

دستگاه های تصفیه همواره از اجزاء و بخش های مختلفی تشکیل شده اند که هر بخش وظیفه و عملکرد جداگانه ای را در تصفیه آب برعهده دارد؛ اما به طور کلی در میان تمامی تجهیزات به کار رفته فیلترها همواره جزء اصلی و سازنده دستگاه های تصفیه خانگی و صنعتی شناخته می شوند. یک دستگاه تصفیه رومیزی به طور معمول از 5 فیلتر الیافی، کربن پودری، کربن بلاک، اسمز معکوس و پست کربن تشکیل شده است، کاربرد این 5 فیلتر در ساختار دستگاه های رومیزی بسیار مهم می باشد به طوری که عدم وجود هر یک از فیلترهای نام برده در ساختار دستگاه های تصفیه بسیار بر کاهش قیمت آن موثر واقع می شود.

بنابراین توجه به فیلترهای به کار رفته در ساختار دستگاه های تصفیه رومیزی به عنوان یک نکته مهم و اساسی در بررسی تفاوت قیمت دستگاه های تصفیه با یکدیگر می تواند بسیار موثر واقع شده و در انتخاب یک دستگاه باکیفیت، متناسب با نیاز شما و مقرون به صرفه به شما کمک نماید.

  • توجه به برند دستگاه های تصفیه آب خانگی رومیزی:

همانطور که اشاره شد دستگاه های خانگی در برندهای مختلفی به بازار عرضه می شوند و همچنین با تجربیاتی که همه ما از خرید محصولات گوناگون داریم، همواره اعتبار و جایگاه برندها در بازار در افزایش قیمت محصولاتشان تاثیر مستقیمی دارد، یعنی هرچه جایگاه و اعتبار یک برند در بازارهای فروش افزایش می یابد، قیمت نهایی محصولاتش نیز در بازار فروش بدین ترتیب افزایش می یابد؛ اما فراموش نکنید که این کیفیت محصولات و رضایت خریداران است که جایگاه یک برند را در بازارهای فروش تعیین می کند.

بنابراین هرچه کیفیت یک محصول افزایش می یابد، مشتریان بیشتری را به خود جذب می نماید و درنهایت این اتفاق منجر به تداوم فروش یک برند در بازار شده و اعتبار و جایگاه فروش آن برند را در بازارهای رقابتی فروش افزایش می دهد. در نتیجه خرید از برندهای معتبر کیفیت و رضایت شما از محصول را تضمین می کند، پس اگر با قیمت های سر به فلک کشیده در این خصوص مواجه شدید، سردرگم و هیجان زده نشوید، چرا که با پرداخت هزینه ای بیشتر کیفیت محصول خریداری شده خود را تضمین می نمایید.

  • خرید از نمایندگی های معتبر:

همانطور که در قسمت قبل اشاره شد، برای خرید یک محصول با کیفیت بهتر است که همواره از برندهای معتبر استفاده کنید؛ اما با گسترش فروش محصولات فیک و تقلبی در بازار تشخیص اصالت کالاها در دنیای امروز بسیار دشوار می باشد. بنابراین بهترین راه آن است که از نمایندگی های معتبر درخواست خرید داشته باشید، چرا که با خرید از نمایندگی های معتبر می توانید علاوه بر تضمین کیفیت محصولات و اصالت کالاها، از خدمات پس از فروش همچون تعمیر و نگهداری و نصب دستگاه ها به وسیله تکنسین های متخصص نمایندگی ها نیز بهره مند شوید.

بدین ترتیب با محاسبه هزینه های انجام شده در زمینه خدمات پس از فروش، مالیات ها و سایر هزینه های خرید کالاها، خرید از نمایندگی های معتبر حتما قیمت های متفاوت تری از بازار برای شما خواهد داشت؛ اما توجه داشته باشید که این تفاوت ها در تضمین کیفیت کالاهای شما بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد.

  • بررسی مدل های متنوع دستگاه های تصفیه آب خانگی رومیزی:

دستگاه های تصفیه آب خانگی رومیزی براساس تجهیزات به کار رفته در ساختارشان همواره دارای قابلیت های مختلفی بوده و قابل استفاده در محیط های گوناگون می باشند. بنابراین کاربران بسته به نیاز خود می توانند از انواع این دستگاه ها استفاده نمایند. در نتیجه شناخت انواع مدل های دستگاه های تصفیه آب خانگی به شما کمک می کند تا همواره دستگاهی را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما طراحی شده و بدین طریق از یک خرید مقرون به صرفه برخوردار شوید.

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی رومیزی

بنابراین می توان گفت که دستگاه های تصفیه آب خانگی همواره در ساختارهای گوناگون، مدل های متنوع، برندهای متفاوت و در قیمت های مختلف به بازار عرضه می شوند. کاربران بسته به نیاز خود می توانند از انواع مدل های این دستگاه ها استفاده کنند؛ اما لازم است که در خصوص تفاوت های شاخص عمده میان قیمت های ارائه شده این محصولات، در زمان خرید به یک سری نکات مهم توجه نمود.

استفاده از این نکات مهم در زمان خرید می تواند در توجیه قیمت های عجیب و غریب دستگاه های تصفیه خانگی بسیار مهم باشد؛ اما به طور کلی توجه به این نکات در زمان خرید به شما کمک می کند تا همواره دستگاهی را خریداری و استفاده نمایید که متناسب با نیازتان طراحی شده باشد و در نهایت یک خرید کاربردی و مقرون به صرفه را برای شما به ارمغان آورد.

به طور قطع نمی توان رنج قیمتی معینی را برای این محصولات در نظر گرفت، چرا که با وجود نوسانات قیمتی بازار و شاخص های مختلف، قطعا قیمت ها روزانه تغییر می کنند و هر روز شاهد قیمت های جدید از این محصولات هستیم. بنابراین یک پیشنهاد موثر و مفید در این زمینه آن است که پیش از خرید دستگاه های تصفیه با یک کارشناس فروش متخصص در این زمینه مشورت نموده و به کمک او دستگاه مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری نمایید.

× مشاوره آنلاین