لیست قیمت پکیج تصفیه فاضلاب

لیست قیمت پکیج تصفیه

به طور کلی به صورت میانگین برای فاضلاب های بهداشتی وانسانی لیست قیمت پکیج تصفیه فاضلاب فلزی و ارسال و نصب آن به شرح ذیل می باشد:

لیست قیمت پکیج تصفیه فاضلاب 1 - لیست قیمت پکیج تصفیه

عوامل موثر بر قیمت پکیج تصفیه فاضلاب:نوع فاضلاب تولیدی:

نوع فاضلاب مورد تصفیه که شامل صنعتی یا بهداشتی انسانی است. فاضلاب صنعتی شرایط بسیار مختلفی دارد به عنوان مثال نوع فاضلاب کشتارگاهی یا فاضلاب بیمارستانی ، فاضلاب لبنی ، فاضلاب کارواش در ماهیت فاضلاب با هم متفاوتند که همین ماهیت فاضلاب از مهم ترین موارد در هزینه ساخت یک تصفیه خانه هست؛ چرا که نوع فرایندی که برای هر نوع ماهیت فاضلاب استفاده می گردد در هزینه تصفیه فاضلاب نقش مهمی دارد.

حجم فاضلاب تولیدی:

حجم فاضلاب تولیدی از مهم ترین پارامترهای دیگر تعیین کننده قیمت پکیج تصفیه فاضلاب می باشد. هر چقدر فاضلاب تولیدی یک مجموعه بیشتر باشد به طور طبیعی حجم پکیج تصفیه فاضلاب بیشتر بوده و در نتیجه قیمت پکیج تصفیه فاضلاب و تصفیه فاضلاب بیش تر خواهد بود.

میزان تصفیه فاضلاب برای نوع منبع پذیرنده:

میزان تصفیه فاضلاب برای نوع منبع پذیرنده از دیگر موارد تعیین کننده در قیمت پکیج تصفیه فاضلاب می باشد. برای مثال تصفیه فاضلاب برای رساندن فاضلاب به سطح استاندارد چاه جاذب ویا آبیاری فضای سبز و کشاورزی با هم متفاوت است. در نتیجه هر چقدر پارامترهای فاضلاب تصفیه شده سختگیرانه تر باشد، تجهیزات پکیج تصفیه فاضلاب بیشتر شده و هزینه بالاتر خواهد رفت.

روش فرایند تصفیه فاضلاب:

روش فرایند تصفیه فاضلاب از دیگر موارد تأثیر گذار در قیمت پکیج تصفیه فاضلاب است. به عنوان مثال در تصفیه فاضلاب بهداشتی انسانی روش هوادهی گستره عمقی روش MBBR ، روش MBR ، روش RBC ، روش SBR و بسیاری روش های دیگر نقش تعیین کننده ای در قیمت تصفیه فاضلاب دارد.

جنس سازه پکیج تصفیه فاضلاب:

نوع جنس سازه از دیگر عوامل تعیین قیمت پکیج تصفیه فاضلاب است.فلزی بودن سازه یا استیل بودن، ضخامت ورق ها، ابعاد پروفیل، نوع پروفیل بندی، نوع و ضخامت لایه رنگ و سندبلاست شدن مخزن تماماً در قیمت تمام شده پکیج تصفیه فاضلاب مؤثر است.

نوع برند و تعداد تجهیزات برقی:

نوع برند و تعداد تجهیزات برقی از جمله پمپ ها، دوزینگ، بلوئر و جنس تجهیزات مکانیکی و شیر آلات و اتصالات و نوع جنس پایپینگ و بسیاری موارد دیگر از جمله موارد تأثیرگذار در قیمت پکیج تصفیه فاضلاب است.

× مشاوره آنلاین