انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب

خرید یک دستگاه تصفیه آب با کیفیت و اورجینال که بتواند با تهیه آب آشامیدنی سالم و بهداشتی، سلامتی اعضای خانواده شما را تامین نماید، قطعا کار حساس و دشواری می باشد. همچنین با توجه به تنوع دستگاه های تصفیه آب و  برندهای مختلف آن در بازار، لازم است که در زمان خرید به برخی نکات مهم توجه نمایید تا با خرید بهترین دستگاه تصفیه آب علاوه بر تهیه آب آشامیدنی سالم و بهداشتی منزل خود، از مزایای یک خرید رضایتمند نیز برخوردار شوید.

همانطور که در زمان خرید انواع لوازم خانگی به عوامل تاثیرگذار در کیفیت محصولات توجه می کنید، لازم است که در زمان خرید دستگاه تصفیه آب نیز به برخی عوامل تاثیر گذار در کیفیت دستگاه های تصفیه توجه داشته باشید تا همواره با خرید بهترین دستگاه تصفیه آب، آب آشامیدنی سالم و بهداشتی اعضای خانواده خود را تامین نمایید.

عوامل مختلفی در خرید بهترین دستگاه تصفیه آب موثر هستند که از جمله این عوامل می توان به نوع دستگاه ها، عملکرد آن ها در تصفیه آب، حجم و اندازه آن ها، قیمت مدل های مختلف دستگاه ها، خدمات پس از فروش، شرایط و هزینه های تعمیر و نگهداری، گارانتی و برندهای معتبر دستگاه های تصفیه آب در بازار اشاره کرد. توجه به تمامی این عوامل در زمان خرید دستگاه های تصفیه آب الزامی است؛ اما با توجه به آنکه دستگاه های تصفیه در مدل های متنوع و برندهای مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند، توجه به برند این محصولات نیز می تواند یک راهکار کاربردی و مفید در انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب شناخته شود.

بنابراین شاید بهتر باشد که به جای بررسی تک به تک عوامل تاثیر گذار در خرید بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی، برندهای مختلف این محصول را بررسی نمایید و با توجه به اعتبار و کارایی برندهای مختلف در بازار دستگاه تصفیه آب خانگی مورد نظر خود را خریداری نمایید. بدین ترتیب در ادامه به بررسی بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی در بازار ایران می پردازیم.

معرفی بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی در بازار ایران

امروزه در بازار ایران برندهای مختلفی از دستگاه های تصفیه آب خانگی به فروش می رسد که از جمله معتبرترین و پرفروش ترین این برندها می توان به برندهای آکوا، سافت واتر و سی سی کا اشاره کرد. هر یک از این برندها ویژگی ها و کارایی های منحصر به فرد خود را دارند و همچنین از هر یک این دستگاه ها می توان در شرایط مختلفی استفاده کرد.

 بنابراین به هیچ عنوان نمی توان گفت که کدام برند با کیفیت ترین و بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی را تولید می کند، بدین منظور بهتر است که با بررسی ویژگی های منحصر به فرد برندهای مختلف دستگاه های تصفیه، همواره برندی را انتخاب کنید که متناسب با شرایط مورد نظر شما باشد.

توجه به اعتبار برندهای مختلف یک محصول می تواند در انتخاب بهترین و با کیفیت ترین محصولات موثر باشد، چرا که ماندگاری یک برند در بازار فروش نشان دهنده ی رضایت خریداران آن برند می باشد. در خصوص انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب نیز توجه به اعتبار برندهای متنوع دستگاه های تصفیه در بازار نیز می تواند بسیار موثر واقع شود، چرا که در صورت نارضایتی خریداران از محصولات یک برند به تدریج بازار فروش برای آن برند کاهش یافته و درنهایت برند مورد نظر از عرصه رقابت های بازار فروش خارج می شود.

بنابراین برندی که پس از گذشت سالیان متوالی همچنان بیشترین میزان فروش در بازار را دارد و مورد توجه مشتریان خود می باشد، قطعا محصولات با کیفیت تری نیز تولید می کند. در زمینه انتخاب و خرید بهترین دستگاه تصفیه آب نیز می توان به همین شکل تصمیم گیری کرد، یعنی دستگاه تصفیه آب را از برندی خریداری نمایید که بیشترین فروش و رضایت مشتری را در بازار دارند.

همانطور که پیش تر اشاره شد سه برند سافت واتر، سی سی کا و آکوا برندهای معتبر و پر فروش دستگاه های تصفیه آب خانگی در بازار ایران می باشند. این سه برند به عنوان معتبرترین برندها شناخته می شوند و با توجه به کارایی متنوع آن ها در حوزه تصفیه آب نمی توان به قطعیت گفت که کدام برند بهترین دستگاه تصفیه آب را تولید می کند؛ اما شما می توانید با بررسی ویژگی های کاربردی و ساختاری محصولات این برندهای متنوع همواره دستگاه تصفیه ای را خریداری نمایید که متناسب با شرایط و نیازتان طراحی شده است.

l - بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی در بازار ایران

در پایان به منظور آشنایی با انواع برندهای دستگاه های تصفیه آب در بازار ایران و انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب به بررسی ویژگی های ساختاری و کاربردی محصولات مختلف سه برند سافت واتر، سی سی کا و آکوا می پردازیم.

بررسی برند تصفیه آب سافت واتر

برند سافت واتر که اکنون در تایوان نیز مشغول به تولید و فروش محصولات تصفیه آب می باشد، یک برند معتبر آمریکایی است. دستگاه تصفیه آب سافت واتر یک دستگاه شش مرحله ای است که آب آشامیدنی را با کیفیت قابل قبولی تصفیه می نماید.

از ویژگی های ساختاری این دستگاه می توان به موتور پر قدرت و ظرفیت بالای آن در تصفیه آب اشاره کرد. موتور 125BPI این دستگاه 1.2 لیتر آب در دقیقه را تصفیه می کند و همچنین حدود 150 لیتر آب توسط این دستگاه قابل تصفیه و نگهداری می باشد.

از دیگر ویژگی های ساختاری و کاربردی این دستگاه می توان به فیلترهای تصفیه و منبع ذخیره دستگاه های سافت واتر اشاره کرد. فیلترهای تصفیه آب به کار رفته در برند سافت واتر یکی از بهترین نوع فیلترهای تصفیه می باشند و به خوبی ذرات معلق موجود در آب را به خود جذب می کنند، همچنین منبع ذخیره این دستگاه گنجایش 12 لیتر آب برخوردار است که این ویژگی از نظر کاربران بسیار مهم و قابل توجه می باشد.

به طور کلی برند سافت واتر با بیش 60 سال سابقه فروش یکی از بهترین برندها در بازار ایران می باشد و با توجه به نظرسنجی های صورت گرفته اغلب خریداران این برند تا به امروز از خرید خود رضایت کامل داشته اند.

f - بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی در بازار ایران

برند تصفیه آب سی سی کا

برند سی سی کا با دریافت گواهی بین المللی ISO-9001/200/2008 به عنوان یکی از معتبرترین برندهای تولید کننده دستگاه های تایوانی تصفیه آب در سراسر جهان شناخته می شود و همچنین اغلب محصولات مختلف این برند در حوزه تصفیه آب های آشامیدنی از فرآیند تصفیه آب اسمز معکوس برخوردار بوده و لذا می توان گفت که دستگاه تصفیه آب خانگی این برند یکی از بهترین دستگاه تصفیه آب می باشد.

از ویژگی های ساختاری این دستگاه می توان به پمپ پر قدرت آن اشاره کرد که معمولا در پشت دستگاه نصب می شود تا صدای زیاد آن گرفته شود. این دستگاه در زمینه تصفیه آب یکی از با کیفیت ترین محصولات می باشد، چرا که فیلترهای ممبران اورجینال به کار رفته در ساختار دستگاه به شما این امکان را می دهد تا آب آشامیدنی خود را تا غلظت معینی تصفیه نموده و آب سالم و بهداشتی خانواده خود را تهیه نمایید.

تمامی قطعات دستگاه تصفیه آب سی سی کا بر روی یک براکت نصب شده و این موضوع می تواند در زمینه نگهداری و جا به جایی آسان دستگاه بسیار حائز اهمیت باشد. به طور کلی با توجه به گواهی های استاندارد بین المللی برند سی سی کا و رضایت مشتریان این برند از خریدهای خود می توان گفت که خرید از این برند می تواند در انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب بسیار موثر باشد.

cck - بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی در بازار ایران

برند تصفیه آب آکوا

دستگاه تصفیه آب آکوا از جمله برندهای پر فروش تایوانی است و تمامی محصولات این برند تحت لیسانس کشور آمریکا تولید و به بازار عرضه می شوند، بنابراین با توجه به اعتبار این برند در بازار، شما می توانید با خرید دستگاه تصفیه آب آکوا از مزایای بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی برخوردار شوید و یک خرید مطمئن و با کیفیت را تجربه کنید.

دستگاه تصفیه آب آکوا با تصفیه آب در شش مرحله این امکان را به شما می دهد که آب آشامیدنی منزل خود را به صورت کاملا سالم و بهداشتی تصفیه نمایید. از ویژگی های ساختاری و کاربردی این دستگاه می توان به پمپ پر قدرت آن اشاره کرد، دستگاه تصفیه آکوا دارای پمپ 125 PSI می باشد و با برق 24 ولت کار می‌کند، همچنین منبع تغذیه این دستگاه به صورت ایمن انجام شده و در نتیجه دیگر لازم نیست نگران مشکلات نشت آب و اتصالات برقی باشید.

دستگاه تصفیه آب آکوا دارای منبع ذخیره 12 لیتری بوده و از  نظر آب بندی بسیار مورد توجه کاربران می باشد، چرا که آب بندی منبع به وسیله روش دبل اورینگ انجام شده، به طوری که طبق مشاهدات و بررسی های صورت گرفته نشتی آب در این دستگاه به صفر می رسد.

دستگاه تصفیه آب آکوا با برخورداری از گواهینامه جهانی NSF-CE-WATER QUALITY-FDA به عنوان بهترین و معتبرترین دستگاه های تصفیه آب در جهان شناخته می شود، بنابراین اگر به دنبال بهترین دستگاه تصفیه آب هستید می توانید بسته به شرایط خود از دستگاه های آکوا در زمینه تصفیه آب آشامیدنی منزل یا محیط کاری خود استفاده کنید.

منبع:

https://www.apolloedoc.co.in

aqua - بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی در بازار ایران